YASAL BİLDİRİM

1- Mülkiyet Hakkı
Bu internet sitesi, arketipodesign.com.tr ve arketipodesign.com alan adlarının mülkiyeti de dahil, içinde bulunan tüm fikri mülkiyet hakları ile birlikte, merkezi Koşuyolu Mh. Muhittin Üstündağ Cd. No: 51, 34718 Kadıköy/İSTANBUL/TÜRKİYE olan Arketipo Design İç Mimarlık Uygulama ve Danışmanlık A.Ş.’nin (“Arketipo”) mülkiyetindedir.

Bu internet sitesini kullanmanız, işbu yasal bildirimdeki hüküm ve koşulları kabul ettiğinizi göstermektedir. Buradaki hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız, bu internet sitesine erişmemenizi ve kullanmamanızı talep ediyoruz.

2- İnternet Sitesinin İçeriği
Bu internet sitesinin içeriğinde Arketipo’ya ait olan ticari markalar, logolar ve tasarımlar yer almaktadır.

3- İnternet Sitesi Kullanım Koşulları
Kullanıcı, internet sitesi içindeki unsurlar üzerindeki mülkiyet hakkını; bunlar üzerinde herhangi bir hak elde etmediğini, herhangi bir değişiklik yapamayacağını ve bu unsurları kullanamayacağını açıkça kabul eder. Tüm bu ticari markalar Arketipo’nun önceden yazılı onayı olmadan kullanılamaz. Ayrıca, Arketipo’nun yazılı onayı olmadıkça kullanıcı herhangi bir internet sayfasından bağlantı linki olarak kullanma yetkisine sahip değildir.

Bu internet sitesinin kullanıcısı olarak sayfayı yasal olmayan amaçlar ve faaliyetler için kullanmamayı taahhüt etmektesiniz. Arketipo’nun önceden yazılı izni olmaksızın, internet sitesinden alınan içeriği herhangi bir ticari amaçla ya da herhangi bir bedel karşılığı olmasa dahi, diğer internet siteleri da dahil olmak üzere, ticari bir kaynak olarak sunmak için, kopyalanamaz, basımı yapılamaz, tercüme edilemez, üzerinde değişiklik yapılamaz, dağıtılamaz, aktarılamaz, yeniden kullanılamaz. Sunum yapma, herhangi bir usulle çoğaltma, genel anlamda internet sitemizde yer alan bilgilere ve içeriğe dayanarak bir eser yaratma, bunu yayınlama ya da kullanma yetkisi verme, yayınlama hakkına sahip değilsiniz.

Ayrıca, internet sitesini herhangi bir şekilde devre dışı bırakmak, hasar vermek veya bozmak, veya herhangi bir kullanıcının bu internet sitesi üzerinden gerçek zamanlı olarak etkinlikte bulunmasını engellemek de dahil olmak üzere, bu internet sitesinin bir başka şekilde kullanılmasını engellememek, internet sitesindeki materyallerden herhangi birisinin gösterilmesi veya kopyalanması için ya da başka bir yetkilendirilmemiş amaç için, Arketipo’nun önceden yazılı izni olmaksızın, herhangi bir manuel işlem yapmak, bu internet sitesinin düzgün çalışmasını etkileyebilecek herhangi bir cihaz, yazılım ya da işlemle internet sitesinin düzgün çalışmasını etkileyebilecek farklı bir girişimde bulunmak yasaktır.

2 İnternet sitemiz içeriğinde bazı yazım ve basım hataları yer alabilir. İnternet sitemiz içeriğinden önceden haber verilmeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutarız.

4- Kişisel Verilerin İşlenmesi ve İnternet Sitesi Üzerindeki Çerezler
İnternet sitemizi kullanmanız yoluyla elde ettiğimiz bilgiler, Kişisel Verilerin Koruması ve İşlenmesi Politikası’na tabiidir. Ayrıca internet sitemizde toplanan kişisel verileriniz ile ilgili olarak Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Aydınlatma Metni ve İnternet Sitesi Çerez Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

5- Elektronik İletişim
Arketipo ile e-posta gibi elektronik ortam üzerinden iletişim kurduğunuz zaman, Arketipo ile elektronik iletişime geçmiş olursunuz. Sizinle yasalara tabi olarak elektronik iletişim kurabileceğimizi; bu tür iletişimlerin size elektronik olarak temin ettiğimiz bildirimler, açıklamalar, anlaşmalar ve diğer iletişimler olduklarını; bunların yazılı iletişime eşdeğer olduklarını ve iletişimi gönderen tarafça yazılmış ve imzalanmış olanlarla aynı güç ve etkiye sahip olduklarını kabul etmiş olursunuz.

Gizli tutulmasını istediğiniz herhangi bir fikri, materyali, kavramı, bilgi birikimini (know- how), lütfen bize sunmayınız veya iletmeyiniz.

6- Sorumlulukların Sınırlandırılması
İndirilen herhangi bir materyal ve/veya veri veya internet sitesinin kullanımı yoluyla elde edilen bilgilerin riski size ait olmak üzere kullanıldığını ve bilgisayar sisteminize gelebilecek herhangi bir hasar veya bu materyal ve/veya verilerin yüklenmesinden doğacak veri kaybından dolayı tek sorumlu olacağınızı anlamakta ve kabul etmektesiniz.

7- Ticari Markalar
İnternet sitesinde gösterilen ticari isimler ve markalar, Arketipo’nun mülkiyetindedir. Arketipo’nun mülkiyetinde olan herhangi bir ticari markayı, önceden yazılı izin almadan, sergileyemez ve kullanamazsınız.

8- İnternet Sitesi’nin Değiştirilmesi ve Kaldırılması
Arketipo, internet sitesini kullanılabilir halde tutabilmek için gerekli tüm çabayı göstermektedir. Ancak, zaman zaman, haber vermeksizin, geçici veya kalıcı olarak, internet sitesinin tamamını veya bir kısmını durdurabilir, kısıtlayabilir, değiştirebilir ya da sonlandırabilir. Söz konusu eylemler sonucunda maruz kalabileceğiniz herhangi bir zarar ve kaybınızdan Arketipo sorumlu değildir.

9- İnternet Sitesine Erişimin Sonlandırılması
İşbu Yasal Bildirim’i ihlal etmeniz de dahil olmak üzere, geçerli bir neden olduğu takdirde, önceden haber vermeksizin, internet sitesini kullanmanız veya erişiminiz engellenebilir. Bu koşullar altında, internet sitesini kullanmanızın sonlandırılmasına bağlı olarak maruz kalabileceğiniz herhangi bir zarar ve kaybınızdan Arketipo sorumlu değildir.

10- Üçüncü Tarar İnternet Sitelerine Bağlantılar
İnternet sitesi, üçüncü taraf internet sitelerine bağlantılar veya referanslar içerebilir. Bu bağlantılar sadece size kolaylık sağlaması açısından kullanılmaktadır. İnternet sitesi içinde yer alan, kaynak gösterilen, içinde yer aldığı, bu internet sitesinden veya bu internet sitesi ile bağlantılı, herhangi bir üçüncü taraf bilgisi, materyali veya içeriği tarafından açıkça veya ima ile ifade edilen üçüncü taraf ürünleri, hizmetleri ya da bilgileri onaylanmamıştır. Diğer internet sitelerine bağlantılar veya onların internet sitelerinde sunulan her türlü bilgi, veri, görüş, öneri, ürün ve/veya hizmet tamamen söz konusu üçüncü tarafa aittir. Üçüncü taraf internet sitelerini kullanmanız durumunda, söz konusu internet sitelerinin gizlilik politikalarına ve kullanım koşullarına tabi olmaktasınız.

11- Yasal Bildirim’deki Değişiklikler
Arketipo, Yasal Bildirim’i güncelleyerek ve yeni sürümünün geçerlilik tarihini belirterek, işbu Yasal Bildirim’de zaman zaman değişiklikler yapabilir. İşbu Yasal Bildirim’in üzerindeki “Son Güncelleme Tarihi”, en son güncellemenin yapıldığı tarihi göstermektedir. Bu değişiklikler sonrasında internet sitesini kullanmaya devam etmeniz bu güncellemeleri kabul ettiğinizi gösterir. Dolayısıyla, internet sitesini her ziyaret ettiğinizde, Yasal Bildirim’in güncellenip güncellenmediğini kontrol etmeniz gerekmektedir.

12- İletişim Bilgisi
İşbu Yasal Bildirim ve internet sitesi ile ilgili sorunuz, şikâyetiniz veya öneriniz varsa, internet sitesinin “Bize Ulaşın” bölümünde belirtildiği şekilde şirket adresine ve/veya info@arketipodesign.com.tr veya kişisel verilerin korunmasına ilişkin başvurularınız için 4 internet sitesinin kişisel Verileri Korunması bölümünde yer alan “Başvur Formu”nu ileterek Arketipo ile iletişim kurabilirsiniz.